| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Haulotte |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | H15SX |
| Rok výroby | 2008 |
| Pracovní výška | 13.000 mm |
| Počet hodin provozu | 4.385 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Speciální pohon | Pohon na všechny kola |
| Další informace | |
| Lokalita | Siedlce |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 500 kg |
| Vlastní hmotnost | 6.340 kg |
| Délka | 4.180 mm |
| Šířka | 2.250 mm |
| Výška | 2.770 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 175.392 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| == Dodatkowy opis (PL) ==
PODNOŚNIK NOŻYCOWY TERENOWY HAULOTTE H15SX ROK PRODUKCJI 2008 PRZEBIEG 4930 mth Silnik diesel HATZ Wysokość robocza maksymalna 15 m Maks. wysokość pomostu 13 m Maks. długość platformy 6 m Maks. udźwig w koszu 500 kg Masa własna 6340 kg Wszystkie funkcje maszyny działają prawidłowo. CENA SPRZEDAŻY netto |