| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Haulotte |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | Compact10 |
| Rok výroby | 2026 |
| Počet hodin provozu | 1 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 6V / 185Ah / (80 - 100%) / 2026 |
| Další informace | |
| Lokalita | Hofheim - Wallau |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 450 kg |
| Vlastní hmotnost | 2.490 kg |
| Délka | 2.500 mm |
| Šířka | 1.200 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 411.768 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2006