| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Haulotte |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | Compact 8 - Scherenarbeitsbühne 8,2m, BJ 2021 |
| Rok výroby | 2021 |
| Pracovní výška | 8.200 mm |
| Počet hodin provozu | 115 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Další informace | |
| Lokalita | Holzheim |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 350 kg |
| Vlastní hmotnost | 1.730 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 167.787 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Haulotte Compact 8 mit 8,20m Arbeitshöhe. Elektro Scherenarbeitsbühne. Baujahr 2021 im Top Zustand, nur äußerlich etwas verschmutzt, siehe Bilder. Außergewöhnliche Produktivität. Tragfähigkeit bis 350 kg. In voller Arbeitshöhe fahrbar. Nutzung im... | |
| (Machine Translation): | |
| Haulotte Compact 8 s pracovní výškou 8,20 m. Elektrický nůžkový zvedák. Rok výroby 2021 v top stavu, jen zvenku trochu špinavé, viz obrázky. Výjimečná produktivita. Nosnost až 350 kg. Mobilní v plné pracovní výšce. Použití v... |
Členem od: 2024