| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hangcha |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | 160XEN |
| Rok výroby | 2023 |
| Pracovní výška | 15.700 mm |
| Výška plošiny | 13.700 mm |
| Počet hodin provozu | 10 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 24V/200AH |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Blitzleuchte, Alarmton bei Fahrbewegung, Überlastsensor, Stromausfallschutz |
| Lokalita | Rheinberg |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 230 kg |
| Vlastní hmotnost | 3.240 kg |
| Délka | 2.840 mm |
| Šířka | 1.400 mm |
| Výška | 2.640 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 432.611 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |