| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Bolzoni |
| Nosnost | 1.000 kg |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 500 |
| Rok výroby | 2014 |
| Vlastní hmotnost | 419 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Stavební šířka | 930 mm |
| Vlastní těžiště | 316 mm |
| Velikost přední části | 257 mm |
| Délka vidlic | 1.200 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 109.426 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015