| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 3.000 kg |
| Baterie | 24V / 465Ah / Hawker / 2019 |
| Rok výroby | 2020 |
| Počet hodin provozu | 7.609 |
| Převodovka | Elektro-Doppelpedal |
| Délka | 2.320 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Hmotnost | 945 kg |
| K dispozici od | auf Anfrage |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| IST-Zustand - ohne Gewährleistung Änderungen und Zwischenverkauf vorbehalten | |
| (Machine Translation): | |
| Centrum - vyhrazeno pro změny a střední prodej bez záruky |

Členem od: 2000