| Machine | |
|---|---|
| Nosnost | 2.500 kg |
| Těžiště | 600 mm |
| Rok výroby | 2025 |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Motor/Nabíječka | -- |
| Převodovka | Manuell |
| Délka | 1.521 mm |
| Šířka | 540 mm |
| K dispozici od | sofort |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 9.489 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| - Lieferung optional |

Členem od: 2015