| Machine | |
|---|---|
| Nosnost | 3.000 kg |
| Těžiště | 600 mm |
| Baterie | 24V / (NEU) |
| Rok výroby | 2025 |
| Počet hodin provozu | 1 |
| Motor/Nabíječka | Ladegerät: / 100Ah |
| Šířka | 734 mm |
| Hmotnost | 720 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| Certifikát CE, Hubhöhe: 120 mm Höhe Deichsel max / min: 1288 / 1075 Bodenfreiheit Mitte Radstand: 0 mm |

Členem od: 2007