| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | DINO Lift |
| Typ konstrukce | Přívěsná plošina |
| Typ | 210 XT 21m Anhänger-Arbeitsbühne |
| Rok výroby | 2013 |
| Pracovní výška | 21.000 mm |
| Počet hodin provozu | 2.914 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Hybrid |
| Další informace | |
| Lokalita | Holzheim |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 215 kg |
| Vlastní hmotnost | 2.465 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 606.688 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Dino 210XT - 21m Anhänger-Arbeitsbühne. Mit einer Arbeitshöhe von 21m und einer seitlichen Reichweite von 11.70 m ist diese Teleskop-Gelenk-Hubarbeitsbühne universell dort einsetzbar, wo Hubarbeitsbühnen gleicher Reichweite nicht arbeiten können. Durch... | |
| (Machine Translation): | |
| Dino 210XT - pracovní plošina přívěsu 21m. S pracovní výškou 21 m a bočním dosahem 11,70 m lze tuto teleskopickou kloubovou zvedací plošinu použít univerzálně tam, kde nemohou pracovat zvedací pracovní plošiny se stejným dosahem. Přes... |
Členem od: 2024