| Machine | |
|---|---|
| Nosnost | 5.000 kg |
| Rok výroby | 2023 |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Číslo podvozku | 202220466 |
| Délka | 4.000 mm |
| Šířka | 2.050 mm |
| Hmotnost | 875 kg |
| K dispozici od | Sofort |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 364.560 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Innenladehöhe 1.600mm, Rückstrahler, beide Achsen gelenkt, Plane rechts und links, Breite Dachabdeckung 2.050mm! | |
| (Machine Translation): | |
| Vnitřní ložná výška 1 600 mm, odrazky, obě nápravy řízené, plachta pravá i levá, šířka střešního krytu 2 050 mm! |

Členem od: 2003