| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | DINO Lift |
| Typ konstrukce | Ostatní |
| Typ | 220 XTC |
| Rok výroby | 2011 |
| Pracovní výška | 22.100 mm |
| Počet hodin provozu | 898 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Další informace | |
| Lokalita | Aalen |
| Rozměry | |
|---|---|
| Boční dosah | 11.000 mm |
| Nosnost | 215 kg |
| Vlastní hmotnost | 3.200 kg |
| Délka | 6.290 mm |
| Šířka | 1.150 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 848.420 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Zustand der Bereifung vorne: 100
Zustand der Bereifung hinten: 100 Transportabmessungen (L x B x H): 6,29x1,15x2,02 - neue Ketten bekommen 2024 | |
| (Machine Translation): | |
| Stav předních pneumatik: 100
Stav zadních pneu: 100 Přepravní rozměry (D x Š x V): 6,29x1,15x2,02 - získejte nové řetězy v roce 2024 |