| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Linde |
| Type of charger | Nabíjet ostatní |
| Typ | integr. LDG 48 V/65 A |
| Napětí baterie | 48 V |
| Ampere | 65 A |
| AC Voltage | Schuko 230V |
| Rok výroby | 2022 |
| Další informace | |
|---|---|
| Additional Equipment | Netzstecker: Schuko 230V, Ladegerät mit EUW, gebrauchtes integriertes Ladegerät HF OBC PB 48V 65A 3KW ohne EUW, passend für BR 386 |
| Lokalita | Friedberg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 15.795 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2003