| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Linde |
| Type of charger | Nabíjet ostatní |
| Typ | integr. LDG 48 V/120 A |
| Napětí baterie | 0 V |
| Ampere | 0 A |
| Rok výroby | 2013 |
| Další informace | |
|---|---|
| Additional Equipment | Ladegerät mit EUW, gebrauchtes integriertes Ladegerät ohne EUW, passend für BR 386 |
| Lokalita | Friedberg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 36.353 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2003