| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hawker |
| Type of charger | Nabíjet ostatní |
| Typ | time D E 24V/20A |
| Napětí baterie | 24 V |
| Ampere | 20 A |
| AC Voltage | Schuko 230V |
| Rok výroby | - |
| Další informace | |
|---|---|
| Additional Equipment | Netzstecker: Schuko 230V, Ladegerät mit EUW, gebrauchtes HAWKER Batterieladegerät 24V/20A, mit Kabel und Stecker Sonderausführung, Netzstecker Schuko |
| Lokalita | Friedberg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 6.091 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2003