| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Hawker |
| Type of charger | Nabíjet ostatní |
| Typ | EnerSys TC1 IQ 24V/70A |
| Napětí baterie | 24 V |
| Ampere | 70 A |
| AC Voltage | Schuko 230V |
| Rok výroby | - |
| Další informace | |
|---|---|
| Additional Equipment | Fahrzeugstecker: REMA 80A, Netzstecker: Schuko 230V, gebrauchtes HAWKER Ladegerät EnerSys/Nexsys TC1 IQ 24V / 70A, mit Kabel und Stecker REMA 80A, nur passend für Hawker Reinblei XFC Batterie |
| Lokalita | Friedberg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 15.103 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2003