| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | LPG |
| Nosnost | 8.000 kg |
| Rok výroby | 2018 |
| Počet hodin provozu | 14.103 |
| Délka | 5.200 mm |
| Šířka | 2.300 mm |
| Hmotnost | 12.500 kg |
| K dispozici od | Sofort |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Boční posuvy, Pozicionéry vidlic, Zylinder ZVG verbogen |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| 3. ventil, 4. ventil, Pracovní světla vzadu, Pracovní světla vpředu, Provozní licence, Plná kabina, Plný volný zdvih, Joystick, Beacon light, Wipers, Single pedal, LED |
Členem od: 2020