| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 5.000 kg |
| Těžiště | 600 mm |
| Rok výroby | 2020 |
| Počet hodin provozu | 14.033 |
| Číslo podvozku | ANL1050325 |
| Délka | 4.300 mm |
| Šířka | 2.030 mm |
| Hmotnost | 8.500 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 605.891 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| IST-Zustand, einsatzbereit, ohne gültige FEM 4.004 (UVV) Abnahme | |
| (Machine Translation): | |
| AKTUÁLNÍ stav, připraveno k použití, bez platného schválení FEM 4.004 (UVV). |

Členem od: 2003