| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 5.000 kg |
| Těžiště | 800 mm |
| Baterie | / 2018 |
| Rok výroby | 2018 |
| Počet hodin provozu | 2.815 |
| Motor/Nabíječka | Deutz |
| Převodovka | Hydrostat |
| Délka | 4.600 mm |
| Šířka | 2.450 mm |
| Hmotnost | 8.140 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 961.153 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| Einzelzusatzhydraulik, integriertes Zinkenverstellgerät, Kabine mit Heizung, Beleuchtung nach StVZO, 2 Arbeitsscheinwerfer vorne |
Členem od: 2002