| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 5.000 kg |
| Rok výroby | 2014 |
| Počet hodin provozu | 10.662 |
| Délka | 4.500 mm |
| Šířka | 2.250 mm |
| Hmotnost | 7.980 kg |
| K dispozici od | Sofort |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| 3. ventil, Pracovní světla vzadu, Pracovní světla vpředu, Topení, Provozní licence, Plná kabina, Joystick, Wipers, LED |
Členem od: 2020