| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Bolzoni |
| Nosnost | 1.200 kg |
| Šířka rozevření | 500 - 1.730 mm |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 660 |
| Rok výroby | 2020 |
| Vlastní hmotnost | 660 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Stavební šířka | 930 mm |
| Vlastní těžiště | 484 mm |
| Velikost přední části | 147 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 85.277 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015