| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Bolzoni |
| Nosnost | 1.800 kg |
| Šířka rozevření | 370 - 1.830 mm |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 500 |
| Rok výroby | 2010 |
| Vlastní hmotnost | 433 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Stavební šířka | 1.370 mm |
| Vlastní těžiště | 316 mm |
| Velikost přední části | 122 mm |
| Délka vidlic | 1.200 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 87.714 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015