| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Bolzoni |
| Nosnost | 4.200 kg |
| Třída ISO | 3 |
| Těžiště | 600 |
| Rok výroby | 2019 |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Stavební šířka | 1.600 mm |
| Délka vidlic | 1.500 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 97.604 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015