| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Bolzoni |
| Nosnost | 4.000 kg |
| Třída ISO | 3 |
| Těžiště | 800 |
| Rok výroby | 2013 |
| Vlastní hmotnost | 1.100 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní těžiště | 405 mm |
| Velikost přední části | 310 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 109.804 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015