| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | A.T.I.B. |
| Nosnost | 2.400 kg |
| Šířka rozevření | 500 - 1.950 mm |
| Třída ISO | 3 |
| Těžiště | 500 |
| Rok výroby | 2018 |
| Vlastní hmotnost | 640 kg |
| Číslo podvozku | 48331 |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Stavební šířka | 1.150 mm |
| Vlastní těžiště | 325 mm |
| Velikost přední části | 137 mm |
| Délka vidlic | 1.350 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 90.283 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015